Nejlevnější dřevěné podlahy
Konzultace po telefonu +420 773 962 615

Proces nákupu

Vyberte si produkt

Nejprve si z naší nabídky vyberete produkt, který se Vám líbí. Následně vyplníte poptávkový formulář. Vlastní poptávka je nezávazná, tzn. odesláním poptávky se nijak nezavazujete k budoucí koupi. Nejpozději následující pracovní den se Vám ozveme, poradíme Vám a dojednáme s Vámi veškeré náležitosti.

Pokračovat na výběr podlahy
01 test

Prohlídka v showroomu

V této fázi se rozhodnete, zda si přejete vidět daný materiál přímo u nás v showroomu, nebo Vám postačí zaslat vybraný vzorek dřevěné či vinylové podlahy ZDARMA poštou. V případě, že si zvolíte osobní návštěvu, rádi Vás u nás přivítáme! Pokud máte tu možnost, osobní návštěvu showroomu vřele doporučujeme. Máme zde vzorky podlah o velikosti 50 x 200 cm. Z těchto vzorků si již lze udělat představu o tom, jak bude podlaha vypadat v ploše.

Více v sekci Vzorkovna
02

Objednávka

Pokud máte podlahu vybranou vyplňte objednávku na našem webu. K čisté výměře je třeba připočítat nějaký materiál navíc kvůli prořezu. Pokud je místnost čistý obdélník, obvykle se přidává 5 % z celkové výměry. Pokud je půdorys složitější (hodně členitý, lichoběžníková místnost apod.) nebo pokud se parkety pokládají do stromečku, tak se počítá 8 – 10 % navíc na prořez.

Více v Častých dotazech
03

Doručení

Zboží si můžete vyzvednout přímo u nás v Jesenici u Prahy (Po – Čt: 8.00 – 17.00, Pá: 8.00 – 16.00 h). Pokud podlahu nemáte čím odvézt nebo se Vám to prostě z nějakého důvodu nehodí je možno objednat dopravu u nás. Podlahu Vám zaveze buď náš řidič nebo přepravní služba, záleží na množství podlahy, lokalitě a požadovaném termínu dodání. Tuto informaci prosím nezapomeňte uvést do poptávkového formuláře.

Více v Častých dotazech
04