Proces nákupu

Proces nákupu

1) Vyberte si produkt

1) Vyberte si produkt

Nejprve si z naší nabídky vyberete produkt, který se Vám líbí. Následně vyplníte poptávkový formulář. Vlastní poptávka je nezávazná, tzn. odesláním poptávky se nijak nezavazujete k budoucí koupi. Do 24 hodin se Vám ozveme, poradíme Vám a dojednáme s Vámi veškeré náležitosti.

2) Prohlidka v showroomu

2) Prohlídka v showroomu

V této fázi se rozhodnete, zda si přejete vidět daný materiál přímo u dodavatele v showroomu, nebo Vám postačí zaslat vybraný vzorek dřevěné či vinylové podlahy ZDARMA poštou. V případě, že si zvolíte osobní návštěvu, obdržíte od nás kontaktní údaje dodavatele, se kterým se následně dohodnete na termínu návštěvy.

3) Zamereni upravy

3) Zaměření, úpravy

Ještě než si podlahu objednáte, je třeba znát přesnou plochu místnosti, kde bude položena. Dále je třeba vědět, zda bude potřeba úprava povrchu před vlastní pokládkou. To vše s Vámi ochotně prodiskutujeme, případně zajistíme zaměření a nezávaznou konzultaci ohledně nezbytných úprav.

4) Objednavka

4) Objednávka

Jakmile je vše zaměřené a  dohodnuté, lze přistoupit k závazné objednávce či podpisu smlouvy.

5) Doručení

5) Doručení

Zboží si můžete vyzvednout u našeho dodavatele (obvykle pokud se jedná o malý náklad), nebo si materiál vyzvedne podlahář, který u Vás bude zároveň dřevěnou nebo vinylovou podlahu pokládat. Taktéž je možné nechat si podlahu poslat smluvním dopravcem na místo určení. Tuto informaci prosím nezapomeňte uvést do poptávkového formuláře.

6) Pokladka

6) Pokládka

Po všech předchozích krocích je provedena pokládka podlahy. Obyčejně u bytů netrvá více jak jeden den. Podlahář Vám včas podá instrukce, co je před montáží potřeba provést - odsunout či zakrýt nábytek apod.